Personal exhibitions - Artidomus

Go to content

Main menu:

ABOUT
 

Personal exhibitions - Individuální výstavy


2018
Turčianskej galerie, Martin - SK
Galerie Artidomus, Příštpo - CZ

2017

Galerie Wim de Natris, Nijmegen - NL

Galerie Artidomus, Příštpo - CZ

2016  
Pálffyho Palác, Bratislava - SK
Ministry of Culture Galerie Dvorana, Bratislava - SK
Galerie Artidomus, Příštpo - CZ
Watertoren Wolfheze "Open atelier", Wolfheze - NL


2015
Výstavní síň Předzámčímek TřebíčTřebíč- CZ


2014
Gale
rie Artidomus “4+1”, Příštpo - CZ


2013  
Watertoren "Open atelier", Wolfheze - NL


2012
Watertower "Kunst in de 6 Dorpen", Oosterbeek - NL


2011  
Watertower "Kunst in de 6 Dorpen", Wolfheze - NL


2010
Galerie Karpathia "Ex Terra ad Imago", Humenne - SK
Galerie Casa Ciftlik, Bodrum - TR


2009
Cultureel Centrum De Weijer, Boxmeer - NL
Galerie Casa Ciftlik, Bodrum - TR
Watertoren Wolfheze "Open Atelier", Renkum - NL
Vysocina Museum "Ex Terra ad Imago", Mor.
Budějovice - CZ
Eusebiuskerk "Kunst in de Markt", Arnhem - NL
State Philharmonic  "Ex Terra ad Imago", Košice - SK
Lingewart   Artfestival (& Sergey Biba), Huissen - NL


2008
Lingewart Artfestival (with Victor Tikhonov), Huissen - NL
Galerie Platinium, Brno - CZ


2007
Syntax Architektuur, Klosterneuburg - A
Bottle Mailart at the Danube, Passau - D
Watertoren Wolfheze "Open Atelier", Renkum - NL
Vysocina Museum "Ex Terra ad Imago", M. Budejovice - CZ
Eusebiuskerk "Kunst in de Markt", Arnhem - NL


2006
Galerie Am Lieglweg, Neulengbach - A
De Watertoren "Ex Terra ad Imago", Wolfheze - NL


2005
Restauratiebeurs "Uw monument mijn bouwstof", Den Bosch - NL
Centrum Beeldende Kunst, Ankara - TR
De Watertoren "De passie van materie en hoogten II", Wolfheze - NL
Het Vertrek, toonkamer voor kunst, Huissen - NL


2004
Museum Kromeriz "Utrephi Hmoty", Kromeriz - CZ
Museum de Art Contemoranea, Funchal - PT
Museum De Casteelse Poort "Tweeenhalvedimensies II", Wageningen - NL
De Watertoren "De passie van materie en hoogten I", Wolfheze - NL


2002
Galerie Audrey Art "Wonderlijk tastbare emotie", Bussum - NL
Het Vertrek, toonkamer voor kunst  "Kop en Munt, Huissen - NL
De Ombudsman, Brno - CZ


2001
Museum De Casteelse Poort "Terugkeer", Wageningen - NL
Gemeentehuis Gulpen ""Ex Terra ad Imago", Gulpen - NL
Casa Ciftlik, Bodrum - TR
Lingewart, Huissen - NL


2000
Galerie Nederveluwe Nederveluwe "Ex Terra ad Imago", Wolfheze - NL
Galerie Hoofdgebouw "Ex Terra ad Imago", Wolfheze - NL
Galerie De Krakkedel, Gendt - NL
KUN B-faculteiten "WSM@KUN 2000", Nijmegen - NL
Atelier Panska "Een onderonsje", Brno - CZ
Voormalige Julianaschool "Open Ateliers", Huissen - NL


1999
Galerie Hrad Rozmberk (with Nikos Armutidis), Rozmberk - CZ
Atelier Conventstraat "Opening cultureel jaar", Huissen - NL


1998
Galerie De Bunders (with Robert Pothecary), St.Oedenrode - NL
Galerie MK (with Nikos Armutidis), Roznov - CZ
Burgers Indoors, Duiven - NL
Galerie De Krakkedel "Oost ontmoet West", Gendt - NL
Int. Woonbeurs BATIMAT "Matter Matters", Parijs - F


1997
Ordensmuseum Abtei Kamp "Kontakte", Kamp Lintfort - D
Kulturforum / Sakralmuseum "Kontakte", Kempen - D
Petrus Canisius Haus "Kontakte", Kevelaer - D
Galerie Sunet International, Ede - NL
Forma Aktua (with Yvette Goodwin), Groningen - NL
Woonbeurs RAI "Matter Matters", Amsterdam - NL
Galerie Marga Kramer, IJsselstein - NL
Woonbeurs Leven in stijl "Matter Matters", Eindhoven - NL
Galerie "Le Mariage 1296", Didam - NL
Galerie Reni Art, Amstelveen - NL
Stadsmuseum "Stof in de bedstee........" , Doetinchem - NL


Galerie De Krakkedel "Terra Incognita", Gendt - NL
Galerie M- 22738 (with A. Hengeveld), Ruurlo - NL
Galerie Marga Kramer, IJsselstein - NL


1995   
Museum "De Casteelse Poort", Wageningen - NL
Het Koperen Dak, Steenwijk - NL
Galerie Open Art, Borken - D
Kolowratsky Palac, Praag - CZ
Arthur Andersen MC, Amsterdam - NL
Gemeentehuis "Materie in de kruisgang", Huissen - NL
Galerie De Krakkedel "3000 jaar bronscultuur", Gendt - NL
De Opstandingskerk, Wolfheze - NL


1994
Galerie Atrium, Praag - CZ
Galerie Bothof Modern Art "Materie centraal", Schiedam - NL
Galerie Open Art, Borken - D
De Weijer "Saxe Gotha", Boxmeer - NL
Galerie Het Vrije Vogeltje, Den Haag - NL
W.P.P. Kol cs Architecten, Nijmegen - NL
De Junushoff "Abstracte iconen", Wageningen - NL
Wasserschoss Hoxfeld (with E. Hirdes), Hoxfeld - D
Art. Andersen MC, Den Haag - NL
Galerie Marga Kramer, IJsselstein - NL


1993
Galerie Langenberg, Amsterdam - NL
Galerie Hof & Huyser (with E. Hirdes), Amsterdam - NL
Galerie Open Art, Borken - D
Galerie Bothof Modern Art, Schiedam - NL
Arthur Andersen MC, Amsterdam - NL
Grafisch Opleidings Centrum, Veenendaal - NL
40+40+40 (with B. Diepstraeten), Groesbeek - NL


1992
Galerie De Trap "Materie op canvas", Groenlo - NL
Galerie Bothof Modern Art, Schiedam - NL
Dutch Art Center, Rotterdam - NL
Galerie Open Art "Die Archaische Motivsprache", Borken - D
Galerie K-dijk "2+2" (with F. Kokshoorn), Gendt - NL
Galerie Gemeentehuis "De foyer", Duiven - NL
Openbare Bibliotheek, Huissen - NL
Galerie Reni Art, Amstelveen - NL
Rijksbelastingdienst, Arnhem - NL
Galerie De Krakkedel "2+2" (with F. Kokshoorn), Gendt - NL


1991
Galerie Typos "Dalek je Utrechtu je Typos", Brno - CZ
Galerie Anoesjka, Kockengen - NL
Galerie van Os "Wijkse rondje", Wijk bij Duurstede - NL


1990
Atelierexpositie "Tymstraat", Utrecht - NL


1988
Donauufer "Heimatperspektive II", Passau - D


1987
Untere Donaulände "Heimatperspektive I", Linz - A


1986
Stokvishal "performance en materie III", Arnhem - NL


1985
Stokvishal "Performance II en Materie II", Arnhem - NL
Afstudeerexpositie "TEHATEX ", Nijmegen - NL
Binnenstad Doetinchem "Kultuurkaravaan I", Doetinchem - NL
Cult. Centrum De Jacobiberg "Kultuurkaravaan II", Arnhem - NL


1984
Cultureel Centrum "Associatieve constructies", Uden - NL


1983
Cultureel Centrum "Associatieve constructies", Uden - NL

Collective exhibitions - Kolektivní výstavy

2018
Gallery Malovany Dum "Our Endless Story", Třebíč- CZ
Museum Solivar "UBS Jubilanti", Presov - SK
Chata Pieniny “10th Int. Artfestival Pieniny”, Lesnica - SK
Kulturpark Kazarna UBS "Totem pro Arte", Košice - SK
Galerie Tympanon “Open Performance 2018” Třebíč - CZ
Casa Museo Rossi “Modus Mutandi “ Casagiove - I
Public Library Hudson Park “BIG APPLE IV” New York - USA
Palazzo Caccia-Canali “In the forest of Symbols” Rome - I

2017
Gallery in the Bratislava Castle UBS "Koloria I", Bratislava - SK
Cultural Centre "Happiness", Almoradi Alicante - SP
Castle Liptosvký Ján "Koloria II” UBS, Liptosvký Ján - SK
Chata Pieniny “9th Int. Artfestival Pieniny”, Lesnica - SK
Rochester Contemporary Art Center “6x6 inches”, Rochester - USA

2016
Gallery Sillencium Pan European Univesity "Ambition", Bratislava - SK
Academia Club Ghetto "100 years DaDa", Split - HR
Chata Pieniny "8th Int. Artfestival Pieniny", Lesnica - SK

2015
Galerie Andrej Smolak 22th Int. Artfestival, Snina - SK
Chata Pieniny "7th Int. Artfestival Pieniny", Lesnica - SK
Espacio 2C Contemporary Art Gallery "Camel", Tenerife - SP
Grand Hotel Stella Maris "Transpersonal", Salvador - BR
Palazzo de Fusco "The Archaeology & Vesuvius", Pompeii - I
Goriska Regional Museum "Garbage", Nova Gorika - SLO

2014
Galerie ARTIDOMUS "4+1", Příštpo - CZ
Alhmoradi Cutural Center "Paths of Water", Torrevieja - SP
Sculpture garden Schallstadt "Bambutopia", Mengen - D
Art Gallery Epikentro+ "Colour your World", Patras - GR
City Theater Minden "Our school in the city", Minden - D
Rochester Contemporary Art Center "6 x 6 inch", Rochester - USA
Wizard Institution of Contemporary Arts, Oslo - N
Cambrian College gallery "Art by mail", Sudbury - Can
University of Quequén "Worldwide Harbours", Buenos Aires - ARG
Veszprém House of Arts "1914", Veszprém - H
Museum of San Fernando "Your boat my boat", Buenos Aires - ARG
Experience Center "Borderless", Haacht - B
Int. Festival 48 Stunden Neukölln Arcaden "Courage", Berlin - D
Mobius Gallery "Under the influence of Fluxus", Cambridge - USA
Chata Pieniny "6th Int. Artfestival Pieniny", Lesnica - SK
Incline Gallery "I dream of ...", San Francisco - USA
MAC Art Museum "Visual Poetry", Cañada de Gómez - ARG
Sea Gallery "Art by the sea", Bandon - USA
Galerie Andrej Smolak "21th Int. Artfestival Snina", Snina - SK

2013
Mainzer KunstZwerg Festival "Eurovisionen", Zweibrücken - D
St Antony's Priory "A light in the darkness", Durham City - UK
Gina Lotta Post Artistamp Museum, Jupiter - VS
Int. Streetfestival "Papergirl Leeds", Leeds - UK
Int. Artfestival Our Planet "Water is life", Pereira - CO
Galerie Zona 598 "Culture-Cultura", Montevideo - UY
Galerie Andrej Smolak "20th Int. Artfestival Snina", Snina - SK

2012
Gemeentehuis Oosterbeek, Renkum - NL
6th Int. Artfestival Lipany, Lipany - SK
Galerie Andrej Smolak "19th Int. Artfestival Snina", Snina - SK

2011
Galerie Andrej Smolak "18th Int. Artfestival Snina", Snina - SK
Chata Pieniny "3th Int. Artfestival Pieniny", Lesnica - SK

2010
Galerie Maste 4, Saas Fee - CH
Galerie Am Lieglweg "10 Jahre Jubileum", Neulengbach - A
Galerie Umeni Stefano, Znojmo - CZ
Galerie Andrej Smolak "17th Int. Artfestival Snina", Snina - SK

2009
Galerie Andrej Smolak "16th Int. Kunstfestival Snina", Snina - SK
Bulgarian Cultural Centre, Bratislava - SK

2008
Galerie Andrej Smolak "15th Int. Kunstfestival Snina", Snina - SK
Bordermeeting "At the corner", Chomutov - CZ

2007
Open Ateliers "Pronkstukken", Lingewaard - NL

2006
Open Ateliers "Pronkstukken", Lingewaard - NL

2005
Open Ateliers "Pronkstukken", Lingewaard - NL
Arends Interieurs / Het Vertrek, toonkamer voor kunst, Huissen - NL

2004
Het Vertrek, toonkamer voor kunst, Huissen - NL

2003
Betty Aardewerk & Sons "Tweeenhalvedimensies I", Den Haag - NL
Gemeentehuis Renkum "Kunst in de zes dorpen", Oosterbeek - NL
Kunstwinkel van Cornelis "Permanent", Rotterdam - NL

2002
Grafisch Centrum Utrecht "Valsmunterij", Utrecht - NL
Galerie De Krakkedel "Permanent", Gendt - NL
Het Vertrek toonkamer voor kunst "Permanent", Huissen - NL
Ombudsman, Brno - CZ
Kunstwinkel van Cornelis "Permanent", Rotterdam - NL

2001
Congresgebouw "Holland Art Fair", Den Haag - NL
Int. Kunstbeurs van Nelle Gebouw "van Bellen Art", Rotterdam - NL
Galerie van Bellen Art, Willemstad - NL
Kunstbeurs HAF "Holland Art Fair", Utrecht - NL
Watertoren "Eerste inloopronde", Wolfheze - NL
Galerie De Krakkedel "Permanent", Gendt - NL
De Ahoy "Kunst-Ahoy", Rotterdam - NL
Bilderberg Kl. Zwitserland "Kunst in de zes dorpen", Heelsum - NL
Gementehuis Bemmel, Huissen - NL
Galerie De Krakkedel "Permanent", Gendt - NL
Het Vertrek toonkamer voor kunst "Permanent", Huissen - NL
Tijdelijke Galerie het Lokaal, Huissen - NL
Galerie Audrey Art, Bussum - NL

2000
Vysehrad "Lughnasadh", Praag - CZ
Dum Umeni "Performance TCC" (with Franta Kowolovsky), Brno - CZ
Gemeentehuis "The Czech Connection", Huissen - NL
De Gruitpoort "The Czech Connection", Doetinchem - NL
Galerie bij de Boeken "The Czech Connection", Ulft - NL
Het Vertrek "The Czech Connection", Huissen - NL
Galerie De Krakkedel "The Czech Connection", Gendt - NL
Het Vertrek toonkamer voor kunst "beelden spreken", Huissen - NL
Galerie De Beggarden, Roermond - NL
Galerie Kunst en Co, mstelveen - NL
Galerie Artissimo, Apeldoorn - NL
Galerie De Krakkedel "Permanent", Gendt - NL

1999
Galerie De Bunders "Water", Oedenrode - NL
Het Waterschapshuis "Water", Boxtel - NL
Gemeentehuis "Open atelierroute", Huissen - NL
Het Vertrek, toonkamer voor kunst, Huissen - NL
Boley BV "Matter Matters", Veghel - NL
Galerie Reni Art "Matter Matters", Amstelveen - NL
Galerie Artissimo, Apeldoorn - NL
Galerie De Krakkedel "Permanent", Gendt - NL
Het Vertrek "Winterexpositie", Huissen - NL

1998
Museum Gerardus van der Leeuw "Eeuwig kwetsbaar", Groningen - NL

1997
Ordensmuseum Abtei Kamp "Passion-Kreuz-Hoffnung", Kamp Lintfort - D
Galerie K-dijk "Passie-Kruis-Hoop",, Gendt - NL
Galerie Mladych U dobrého Pastyre "Setkání", Brno - CZ
Der Niederreihnische Herbst"Voorpresentatie Kontakte", Duisburg - D
Winterexpositie Galerie K-dijk, Gendt - NL
BRAK "Hang en sluitwerk", Voorburg - NL
Galerie De Krakkedel "Wintersalon", Gendt - NL

1996
Museum Kromêriz "Old Testament Inspiration", Kromĕriz - CZ
Diecézní Museum "Old Testament Inspiration", Brno - CZ
Galerie Kemamaikos "Aarde-Vuur-Materie", Arnhem - NL
Galerie K-dijk "Winterexpositie", Gendt - NL
Galerie BRAK "Bewegende objecten", Voorburg - NL
Galerie De Krakkedel "Zomersalon", Gendt - NL
Andre Demetshuis "4+4", St. Baafs-Vijfe - B

1995
CIRCLE "The Green Zone", Brussel - B
Bothof Modern Art "Zomersalon", Schiedam - NL
Diecézní Museum "Pozvaní", Brno - CZ
CIRCLE "The Green Zone", Belgrado - SRB
Diecézní Museum "Zena Sluncem Odená", Brno - CZ

1994
Euro-Art II "Antwerpse kunstbeurs", Antwerpen - B
Museum Kromeriz "Zena Sluncem Odená", Kromĕriz - CZ
Bothof Modern Art "Wintersalon", Schiedam - NL
Museum Prerov Hrad Helfstyn "18 Dutch Sculptors", Hradnice - CZ

1993
Wasserschloss Haus Pröbsting "Sommerkunst", Hoxfeld - D
Bothof Modern Art "Wintersalon", Schiedam - NL
Galerie Artiflex "4+1+1", Cuijck - NL
Gemeentehuis Epe, Epe - NL
Euro-Art I "Antwerpse kunstbeurs", Antwerpen - B
Int. Art Line "Materie bij textiel", Borken - D
Bothof Modern Art "Zomersalon", Schiedam - NL

1989
Ulenhof College "Oud Leerlingen exposeren"
Doetinchem Cultureel Centrum RASA "Utrecht-Brno", Utrecht - NL
Kunsthuys "Duurstede", Wijk bij Duurstede - NL
Bothof Modern Art "Wintersalon", Schiedam - NL

1985
Gelderse Leergangen "Associatieve Constructies", Nijmegen - NL

 
Back to content | Back to main menu